Sandıklar

Metin2Wiki sitesinden
Atla: kullan, ara

Sandıklar[düzenle]

PatronSandıkları[düzenle]

Resim Eşya Köken Açıklama
Şeytan Kral Sandığı.png Şeytan Kral Sandığı Kibirli Şeytan Kral Kibirli Şeytan Kralının sandığıdır. İçerisinden değerli eşyalar çıkabilir.
Alev Kral Sandığı.png Alev Kral Sandığı Alev Kral Alev Kralın sandığıdır. İçerisinden değerli eşyalar çıkabilir.
Kraliçe Örümcek Sandığı.png Kraliçe Örümcek Sandığı Kraliçe Örümcek Kraliçe Örümceğin sandığıdır. İçerisinden değerli eşyalar çıkabilir.
Ork Reisi Sandığı.png Ork Reisi Sandığı Ork Reisi Ork Reisinin sandığıdır. İçerisinden değerli eşyalar çıkabilir.
Dokuz Kuyruk Sandığı.png Dokuz Kuyruk Sandığı Dokuz Kuyruk Dokuz Kuyruk sandığıdır. İçerisinden değerli eşyalar çıkabilir.
Sarı Kaplan Hayaleti Sandığı.png Sarı Kaplan Hayaleti Sandığı Sarı Kaplan Hayaleti Sarı Kaplan Hayaletinin sandığıdır. İçerisinden değerli eşyalar çıkabilir.
Dev Çöl Kaplumbağası Sandığı.png Dev Çöl Kaplumbağası Sandığı Dev Çöl Kaplumbağası Dev Çöl Kaplumbağasının sandığıdır. İçerisinden değerli eşyalar çıkabilir.
Lucifer Sandığı.png Lucifer Sandığı Lucifer Lucifer in sandığıdır. İçerisinden değerli eşyalar çıkabilir.
Azrailin Sandığı.png Azrailin Sandığı Dr.House Dr.House un sandığıdır. İçerisinden değerli eşyalar çıkabilir.
Karanlığın Sandığı.png Karanlığın Sandığı General Kappa,Kemik Surat,Triton,General Istakoz,Kızıl Reis,Rakshasa,Kral Vobba,Gargoyle,Zalim Kemik Surat,Zalim Kızıl Reis,Lemur Prensi,Lemur Muhafızı Karanlık milletin hazinelerini içeren sandık
Örümcek Barones Sandığı.png Örümcek Barones Sandığı Örümcek Barones Örümcek Barones Sandığı İçinden

değerli eşyalar çıkabilir

▲ Sayfanın Başına Git ▲

Hazine Sandıkları[düzenle]

Resim Eşya Köken Açıklama
Altın Define Sandığı.png Altın Define Sandığı Vahşi Okçu, Vahşi Uzman, Hayalet Ağaç, Zehirli Örümcek, Elit Ork Generali, Kırmızı Hayalet Ağaç Kökü, Yılan Okçu, Zayıf Maymun Asker, Zehirli Asker Örümcek, Yabani Okçu, Yabani Uşak, Kızgın Hastalıklı Adam, Yeraltı Yetisi. Açabilen İtem Altın Anahtar
Altın Define Sandığı+.png Altın Define Sandığı+ Yabani Okçu, Şeytan Okçu Açabilen İtem Altın Anahtar
Gümüş Define Sandığı.png Gümüş Define Sandığı Ayı, Kötü Siyah Fırtına Joh-Hwan, Kızgın Büyülü Buz, Vahşi Uzman, Alev Savaşçı , Boz Ayı, Aç Ayı, Li-An, Siyah Rüzgar Okçusu, Elit Ork Büyücüsü, Lanetli Siyah Ayı, Beyaz Yeminli Komutan, Kaplan, Yabani Okçu, Yabani Köpek, Yeraltı Buz Golemi Açabilen İtem Gümüş Anahtar
Gümüş Define Sandığı+.png Gümüş Define Sandığı+ Akrep Okçu, Yabani Okçu Açabilen İtem Gümüş Anahtar

Abonoz Kutuları[düzenle]

Resim Eşya Köken
Kırmızı Abanoz Sandık.png Kırmızı Abanoz Sandık Biolog Araştırma Görevi 1
İhtişamlı Abanoz Sandık.png İhtişamlı Abanoz Sandık Biolog Araştırma Görevi 2
Sarı Abanoz Sandık.png Sarı Abanoz Sandık Biolog Araştırma Görevi 3
Parlak Yeşil Abanoz Sandık.png Parlak Yeşil Abanoz Sandık Biolog Araştırma Görevi 4
Yeşil Abanoz Sandık.png Yeşil Abanoz Sandık Biolog Araştırma Görevi 5
Mavi Abanoz Sandık.png Mavi Abanoz Sandık Biolog Araştırma Görevi 6,
Biolog Araştırma Görevi 8
Mor Abanoz Sandık.png Mor Abanoz Sandık Biolog Araştırma Görevi 7

Diğer Sandıklar[düzenle]

Resim Eşya Köken Açıklama
Şeytan Canisi Sandığı.png Şeytan Canisi Sandığı Nesne MarketDeposunda özel fiyatlara satılır. Azrail`in erkekler yada bayan için olan 365 günlük zırh veya şapkasını kazanma şansı!
Lycan Sandığı Küçük.png Lycan Sandığı Küçük Nesne MarketDeposunda özel fiyatlara satılır. Lycan Sandığı, kardeşler birliği tarafından çok sayıda yararlı eşyalarla donatıldı. Tek tek yerine almaktansa sandığı kap ve toptan karlı çık!
Lycan Sandığı Büyük.png Lycan Sandığı Büyük Nesne MarketDeposunda özel fiyatlara satılır. Lycan Sandığı, kardeşler birliği tarafından çok sayıda yararlı eşyalarla donatıldı. Tek tek yerine almaktansa sandığı kap ve toptan karlı çık!
Dosya:Ayyıldız Sandığı.png Ayyıldız Sandığı Nesne MarketDeposunda özel fiyatlara satılır. Biraz şansla Ayyıldız Savaşçısı Kostümü sahibi olabileceğiniz bu sandık sizin için bir ödül olarak rastgele bir öğe içerir.
Yavrucuklu Kış Sandığı.png Yavrucuklu Kış Sandığı Nesne MarketDeposunda özel fiyatlara satılır. Biraz şansla Arktis Khan yada Kutup Porki si sahibi olabileceğiniz bu sandık sizin için bir ödül olarak rastgele bir öğe içerir.
Kuzey Kutusu.png Kuzey Kutusu Nesne MarketDeposunda özel fiyatlara satılır. Biraz şansla Kutup ayısı yavrusu Knuud sahibi olabileceğiniz bu sandık sizin için bir ödül olarak rastgele bir öğe içerir.
Yavrucuk Kutusu.png Yavrucuk Kutusu Nesne MarketDeposunda özel fiyatlara satılır. Biraz şansla Khan yada Porki sahibi olabileceğiniz bu sandık sizin için bir ödül olarak rastgele bir öğe içerir.
Million Sandığı.png Million Sandığı Hakiki bay kahramanlara ilk görevinde verilen özel sandık.(Olimpiyat Ekinliği) Gerçek kahramanlar için sandık. Sizin zaferiniz için bir ödül olarak rastgele bir öğe içerir.
Athene Sandığı.png Athene Sandığı Hakiki bayan kahramanlara ilk görevinde verilen özel sandık.(Olimpiyat Ekinliği) Gerçek kahramanlar için sandık. Sizin zaferiniz için bir ödül olarak rastgele bir öğe içerir.
Triumph Sandığı.png Triumph Sandığı Hakiki kahramanlar ilk görevinin devamında verilen özel sandık.(Olimpiyat Ekinliği) Gerçek kahramanlar için sandık. Sizin zaferiniz için bir ödül olarak rastgele bir öğe içerir.
Olimpik Sandık.png Olimpik Sandık Nesne MarketDeposunda özel fiyatlara satılır. Sizin için bir ödül olarak rastgele bir öğe içerir.
Pembe Amor’un Sandığı.png Pembe Amor’un Sandığı Nesne MarketDeposunda özel fiyatlara satılır.(Sevgililer Günü Etkinliği) Kalp-şekilli 10-kat şaşırtıcı içeriğe sahip. Her 30 dakikada bir yeniden Bayan karakterler tarafından açılabilir.
Mavi Amor’un Sandığı.png Mavi Amor’un Sandığı Nesne MarketDeposunda özel fiyatlara satılır.(Sevgililer Günü Etkinliği) Kalp-şekilli 10-kat şaşırtıcı içeriğe sahip. Her 30 dakikada bir yeniden Bay karakterler tarafından açılabilir.
Sonsuz Kış Sandığı.png Sonsuz Kış Sandığı Nesne MarketDeposunda özel fiyatlara satılır. Sandık saf buzdan oyulmuş. Hafif bir klink ile kapak açılır ve içinden gelen acı soğuk yükselir ve bir ödül olarak rastgele bir öğe içerir.
Noel Sandığı.png Noel Sandığı Nesne MarketDeposunda özel fiyatlara satılır. Birden fazla sürpriz içeren bir güzel sarılmış Noel hediyesi.10-kat şaşırtıcı içeriğe sahip. Her 30 dakikada bir yeniden açılabilir.
Esrarengiz Yakut Sandığı.png Esrarengiz Yakut Sandığı Kitli Sandık Yakut Anahtar ile açılabilir.Yakut Anahtar.png Nesne MarketDeposunda özel fiyatlara satılır. Sizin için bir ödül olarak rastgele bir öğe içerir.
Güç Sandığı.png Güç Sandığı Nesne MarketDeposunda özel fiyatlara satılır. Sizin için bir ödül olarak rastgele bir öğe içerir.
Gizemli Sandık.png Gizemli Sandık Nesne MarketDeposunda özel fiyatlara satılır. Sizin için bir ödül olarak rastgele bir öğe içerir.
Cadılar Bayramı Hediye Sandığı.png Cadılar Bayramı Hediye Sandığı Büyülü AsaBüyülü Asa .png tarafından sandik haline getirilip açılabilir.(Cadılar Bayramı Etkinliği) Sizin için bir ödül olarak rastgele bir öğe içerir.
Krallar Sandığı.png Krallar Sandığı Nesne MarketDeposunda özel fiyatlara satılır. Bu muhteşem Sandık içinde gerçekten kraliyet hazinesi saklıyor.Sizin için bir ödül olarak rastgele bir öğe içerir.
Ayışığı Define Sandığı.png Ayışığı Define Sandığı Özel günlerde sunulur.(Oyun Etkinlikleri) Zengin, etkileyici bir dekorasyon ile mobilya parçası. Mehtap Bu Sandığa düştüğünde, doğaüstü şeyler olur.
Demir Hazne.png Demir Hazne Setaou Lideri Setaou Avcısı Setaou Savaşçısı Setaou Yargıcı Setaou Askeri Beran-Setaou Sizin için bir ödül olarak rastgele bir öğe içerir.( Sürgün Mağarası )
Demir Kutu.png Demir Kutu Setaou Lideri Setaou Avcısı Setaou Savaşçısı Setaou Yargıcı Setaou Askeri Beran-Setaou Sizin için bir ödül olarak rastgele bir öğe içerir.( Sürgün Mağarası )
Demir Sandık.png Demir Sandık Setaou Lideri Setaou Avcısı Setaou Savaşçısı Setaou Yargıcı Setaou Askeri Beran-Setaou Sizin için bir ödül olarak rastgele bir öğe içerir.( Sürgün Mağarası )
Bilinmeyen Eski Kutu.png Bilinmeyen Eski Kutu Sadece Şeytan Kulesi 7.cı katında bulunan taştan çıkar Katil Metini Zin-Sa-Gui anahtarı.png anahtarı ile 8.ci Kata çıkılabilir.
Altıgen Hediye Paketi.png Altıgen Hediye Paketi Özel günlerde sunulur.(Oyun Etkinlikleri) Sizin için bir ödül olarak rastgele bir öğe içerir.
Gizemli sandık.png Gizemli sandık Manwoo Eventi Başladığı zaman Balıkçıdan Sazan balığı karşılığı elde edilir.(Oyun Etkinlikleri) Sizin için bir ödül olarak rastgele bir öğe içerir.
Bayram Sandığı.png Bayram Sandığı Nesne MarketDeposunda özel fiyatlara satılır. Yeni yıl kutlamaları için hazırlanmış eşsiz sandık.Hafif bir klink ile kapak açılır ve içinden ödül olarak rastgele bir öğe içerir.
Eski Tahta Kutu.png Eski Tahta Kutu Level 75 ve üzeri tüm oyuncuların Sürgün Mağarasında bulunan canavarları kesip elde edebilecekleri Eski Tahta KutuEski Tahta Kutu.png ile elde edebilecekleri binek mühürleridir. 5x Domuz Mührü.pngDomuz Mührü

5x Kurt Mührü.pngKurt Mührü 5x Kaplan Mührü.pngKaplan Mührü 5x Aslan Mührü.pngAslan Mührü Ü

Diğer Açılabilen Öğeler[düzenle]

Aşağıdaki öğeler "Sandık" değil, oyunda denir ama onlar temelde aynıdır: Onlara sağ tıklayarak açabilir ve içlerinden Yang , EXP veya diğer öğeler kazanabilirsiniz.

Resim Eşya Köken Açıklama
Sarı Gül.png Sarı Gül Özel günlerde sunulur. Olay Yardımcısı Ayrıca 28 lvl görevide vermektedir. Romantik bir şekilde bir çiçek genellikle sevgi ifade edilebilir. Sadece Bay karakterler kullanabilirsiniz.Sizin için bir ödül olarak rastgele bir öğe içerir.
Kırmızı Gül.png Kırmızı Gül Özel günlerde sunulur. Olay Yardımcısı Ayrıca 28 lvl görevide vermektedir. Romantik bir şekilde bir çiçek genellikle sevgi ifade edilebilir. Sadece Bayan karakterler kullanabilirsiniz.Sizin için bir ödül olarak rastgele bir öğe içerir.
Lolipop.png Lolipop Özel günlerde sunulur. Olay Yardımcısı O popüler bir şeker genellikle sevgi küçük bir hediye olarak sunulmuştur. Sadece Bayan karakterler kullanabilirsiniz.
Çikolata.png Çikolata Özel günlerde sunulur. Olay Yardımcısı Kakao, süt, tereyağı ve şekeri bir tatlılık. Çikolataya çoğu sevgi küçük bir hediye olarak verilir. Sadece Bay karakterler kullanabilirsiniz.
Futbol Topu.png Futbol Topu Özel günlerde sunulur. (Oyun Etkinlikleri) Sizin için bir ödül olarak rastgele bir öğe içerir.
Sarı Hediye Paketi.png Sarı Hediye Paketi Özel günlerde sunulur. (Oyun Etkinlikleri) Sizin için bir ödül olarak rastgele bir öğe içerir.
Mor Hediye Paketi.png Mor Hediye Paketi Özel günlerde sunulur. (Oyun Etkinlikleri) Sizin için bir ödül olarak rastgele bir öğe içerir.
Kabak.png Kabak Sadece Cadılar Bayramı elde edilebilir. (Cadılar Bayramı Etkinliği) Sizin için bir ödül olarak rastgele bir öğe içerir.
Çorap.png Çorap Sadece Yılbaşı elde edilebilir. (Yılbaşı Etkinliği) Sabit yapımı yün, sıcak çorap.

Diğer[düzenle]

Resim Eşya Köken Açıklama
Genişletilmiş Depo.png Depo Geçici genişletme Nesne Market Deposunda özel fiyatlara satılır. Oyun içindeki deponuza 2 envanter daha eklenir.Depocu
Hazine Sandığı.png Hazine Sandığı Yaşlı Adam Tarafından 44 lvl görevinde verir. Sizin için bir ödül olarak rastgele bir öğe içerir.

Çırak Sandıkları[düzenle]

Resim Eşya Köken Açıklama
Çırak Sandığı.png
Kişisel araçlar
Topluluk
Araçlar