Paskalya Etkinliği 2015

Metin2Wiki sitesinden
Atla: kullan, ara

Oster-Event.png

Yumurtalara yaklaşın, hazır olun, başlayın! Renkli Metin2 Paskalya etkinliği 23 Mart' saat 18:00'de başlıyor ve 10.04 saat 16:00'ya kadar devam edecek! Paskalya Tavşanı'nın sepetinde birçok ödül var ve festival afişleri şehirleri süslüyor!


Paskalya Yumurtası

Paskalya Etkinliğinde içerik ve amaç şu şekildedir;

Oyundaki tüm moblardan düşürebileceğiniz Renkli Paskalya Yumurtalarını ,Krallıklarınızın 1.köylerinde göreceğiniz Paskalya Tavşanı na götürerek değişik ödüller ile değiştirebilirsiniz.


Ayrıca tüm Paskalya Yumurtalarından düşürebileceğiniz 22px-Zauber-Ei.pngBüyülü Yumurta lar sayesinde muhteşem ödüllere sahip olabilirsiniz.Bu ozel yumurtalar 30 dakika ara ile toplamda 3 defa açılabilir.

Sadece kısa süreliğine Nesne Market'te:

• Yumurta avında öfkeli destek alın: Frank, namı diğer Tavşancık canavarlara karşı +%15 güç bonusu sağlar, tecrübe kazanımını %50 artırır ve %100 kızgındır.

• Harikalar diyarına sefer için atik beyaz tavşan veya mistik ay tavşanını öneriyoruz. Her iki binek size +15% canavarlara karşı güç sağlar ve +20 hareket hızı ile maceralarınızda destek olur.

• Masalsı tavşan kostümleri ile kendinizi binbir gece masallarının ortasında hissedeceksiniz. Premium seçeneği ile maksimum 3 rastgele bonus alabilirsiniz.

Kişisel araçlar
Topluluk
Araçlar